Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. Оновлений розклад буду доступний на нашому сайті 30 травня.

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ягодин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ягодин:

Актуальний розклад електричок по станції Ягодин містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ягодин з такими станціями і населеними пунктами як Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 22 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Любомль. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ягодин відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ягодин - Ковель, Ковель - Ягодин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ягодин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
966 Ягодин Ковель 05.27 Курсує щоденно - переглянути
6373 Ковель Ягодин 10.12 Курсує щоденно - переглянути
6374 Ягодин Ковель 16.22 Курсує щоденно - переглянути
965 Ковель Ягодин 22.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ягодин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ягодин