У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

050Л Трускавець — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 050Л сполученням Трускавець - Київ-Пас. відправляється зі станції Трускавець о 19.49 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дрогобич, Самбір, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 19.49
Дрогобич 20.06 5 хв  20.11 17 хв 
Самбір 21.07 23 хв  21.30 1 г  18 хв 
Львів 22.46 22 хв  23.08 2 г  57 хв 
Тернопіль-Пас. 00.55 4 хв  00.59 5 г  6 хв 
Хмельницький 02.39 3 хв  02.42 6 г  50 хв 
Вінниця 04.41 4 хв  04.45 8 г  52 хв 
Козятин-1 05.33 2 хв  05.35 9 г  44 хв 
Фастів-1 06.54 2 хв  06.56 11 г  5 хв 
Київ-Пас. 07.54 12 г  5 хв 

У розкладі поїзда 050Л Трускавець — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031