У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трускавець - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Трускавець - Київ:

Розклад поїздів Трускавець Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Трускавець Київ найчастіше зупиняються на станціях Дрогобич, Львів, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.26, 20.54 зі станції Трускавець, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 18.44, 06.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Трускавець Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Трускавець - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Трускавець - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Трускавець – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Трускавець - Київ можна від 257.46 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
160 Трускавець Київ 08.26
Трускавець
18.44
Київ-Пас.
10 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
50
КОБЗАР
Трускавець Київ 20.54
Трускавець
06.36
Київ-Пас.
9 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Трускавець -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Трускавець — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Трускавець