У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трускавець - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Трускавець - Київ:

Розклад поїздів Трускавець Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Трускавець Київ найчастіше зупиняються на станціях Дрогобич, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.00, 19.49 зі станції Трускавець, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 02.29, 07.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Трускавець Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Трускавець - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Трускавець - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
022ЛШ Трускавець Харків 16.00
Трускавець
02.29
Київ-Пас.
10 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
050Л Трускавець Київ 19.49
Трускавець
07.54
Київ-Пас.
12 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Трускавець -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Трускавець — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Трускавець