У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 68 Варшава — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Варшава - Київ номер 68 відправляється зі станції Варшава Всходня о 17.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут поїзда 68 Варшава - Київ пролягає по таким станціям як Пулави, Демблін, Пулави Място, Наленчув, Люблін-Західний, Люблін, Свидник Място, Травники, Рейовець, Хелм Място, Хелм-Головний, Ягодин, Ковель.
Поїзд курсує щоденно.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Всходня 17.50
Пулави 18.38 1 хв  18.39 48 хв 
Демблін 19.07 1 хв  19.08 1 г  17 хв 
Пулави Място 19.21 1 хв  19.22 1 г  31 хв 
Наленчув 19.37 1 хв  19.38 1 г  47 хв 
Люблін-Західний 19.53 1 хв  19.54 2 г  3 хв 
Люблін 20.00 5 хв  20.05 2 г  10 хв 
Свидник Място 20.15 1 хв  20.16 2 г  25 хв 
Травники 20.39 1 хв  20.40 2 г  49 хв 
Рейовець 20.53 1 хв  20.54 3 г  3 хв 
Хелм Място 21.07 1 хв  21.08 3 г  17 хв 
Хелм-Головний 21.12 10 хв  21.22 3 г  22 хв 
Ягодин 04.18 2 хв  04.20 10 г  28 хв 
Ковель 05.16 21 хв  05.37 11 г  26 хв 
Київ-Пас. 12.17 18 г  27 хв 

У розкладі поїзда 68 Варшава Всходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930