У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 068Л Варшава — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Варшава - Київ номер 068Л відправляється зі станції Варшава Всходня о 17.49 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут поїзда 068Л Варшава - Київ пролягає по таким станціям як Пулави, Демблін, Пулави Място, Наленчув, Люблін, Рейовець, Хелм-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Всходня 17.49
Пулави 18.29 1 хв  18.30 40 хв 
Демблін 18.57 1 хв  18.58 1 г  8 хв 
Пулави Място 19.10 1 хв  19.11 1 г  21 хв 
Наленчув 19.24 1 хв  19.25 1 г  35 хв 
Люблін 19.50 25 хв  20.15 2 г  1 хв 
Рейовець 20.57 2 хв  20.59 3 г  8 хв 
Хелм-Головний 21.16 2 хв  21.18 3 г  27 хв 
Київ-Пас. 11.00 17 г  11 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Всходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930