У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 068Л Варшава — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Варшава - Київ номер 068Л відправляється зі станції Варшава Всходня о 17.48 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут поїзда 068Л Варшава - Київ пролягає по таким станціям як Пулави, Демблін, Пулави Място, Наленчув, Люблин, Рейовиц, Хелм-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Всходня 17.48
Пулави 18.29 1 хв  18.30 41 хв 
Демблін 18.57 1 хв  18.58 1 г  9 хв 
Пулави Място 19.11 2 хв  19.13 1 г  23 хв 
Наленчув 19.26 1 хв  19.27 1 г  38 хв 
Люблин 19.49 23 хв  20.12 2 г  1 хв 
Рейовиц 20.51 1 хв  20.52 3 г  3 хв 
Хелм-Головний 21.09 2 хв  21.11 3 г  21 хв 
Київ-Пас. 11.00 17 г  12 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Всходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28