У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 887 Коростень — Вінниця


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Коростень - Вінниця номер 887 відправляється зі станції Коростень о 08.05 і прибуває на станцію Вінниця о 11.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда 887 Коростень - Вінниця пролягає по таким станціям як Ушомир, Нова Борова, Горбаші, Житомир, Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Коростень – Вінниця починається від 96.43 гривень. Відстань між станціями – 207.5 км. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.05
Ушомир 08.25 1 хв  08.26 20 хв 
Нова Борова 08.47 1 хв  08.48 42 хв 
Горбаші 09.09 1 хв  09.10 1 г  4 хв 
Житомир 09.33 4 хв  09.37 1 г  28 хв 
Бердичів 10.25 2 хв  10.27 2 г  20 хв 
Козятин-1 10.56 2 хв  10.58 2 г  51 хв 
Калинівка-1 11.30 1 хв  11.31 3 г  25 хв 
Вінниця 11.53 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 887 Коростень — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930