У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 887 Коростень — Вінниця


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Коростень - Вінниця номер 887 відправляється зі станції Коростень о 08.12 і прибуває на станцію Вінниця о 12.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут поїзда 887 Коростень - Вінниця пролягає по таким станціям як Ушомир, Нова Борова, Горбаші, Житомир, Кодня, Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.12
Ушомир 08.32 1 хв  08.33 20 хв 
Нова Борова 08.54 2 хв  08.56 42 хв 
Горбаші 09.18 2 хв  09.20 1 г  6 хв 
Житомир 09.42 4 хв  09.46 1 г  30 хв 
Кодня 10.10 1 хв  10.11 1 г  58 хв 
Бердичів 10.40 2 хв  10.42 2 г  28 хв 
Козятин-1 11.09 2 хв  11.11 2 г  57 хв 
Калинівка-1 11.50 2 хв  11.52 3 г  38 хв 
Вінниця 12.12 4 г 

У розкладі поїзда 887 Коростень — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031