У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

328 Км - Полтава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 328 Км - Полтава:

Поточний розклад електричок 328 Км - Полтава включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 22 хв зі станції 328 Км і прибуває на станцію Полтава о 20 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6366-6728 сполученням Гребінка - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями 328 Км і Полтава цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 328 Км - Полтава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 328 Км Полтава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 328 Км - Полтава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями 328 Км та Полтава – 8.5 км. Ціна квитка на електричку 328 Км Полтава складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 328 Км -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 328 Км — Полтава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава — 328 Км