У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

33 Км - Фащівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 33 Км - Фащівка:

Поточний розклад електричок 33 Км - Фащівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 39 хв зі станції 33 Км і прибуває на станцію Фащівка о 21 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6554 сполученням Красна Могила - Фащівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями 33 Км і Фащівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 33 Км - Фащівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 33 Км Фащівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 33 Км - Фащівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Фащівка 09.39
33 Км
09.58
Фащівка
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 21.39
33 Км
21.58
Фащівка
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 33 Км -Фащівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 33 Км — Фащівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фащівка — 33 Км