У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

720 Км - Заїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 720 Км - Заїзд:

Поточний розклад електричок 720 Км - Заїзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 19 хв зі станції 720 Км і прибуває на станцію Заїзд о 07 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Бахмач-Пас. - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями 720 Км і Заїзд цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 720 Км - Заїзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 720 Км Заїзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 720 Км - Заїзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями 720 Км та Заїзд – 17.1 км. Ціна квитка на електричку 720 Км Заїзд складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Бахмач Гребінка 07.19
720 Км
07.50
Заїзд
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 720 Км -Заїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 720 Км — Заїзд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заїзд — 720 Км