У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заїзд - 720 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заїзд - 720 Км:

Поточний розклад електричок Заїзд - 720 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 47 хв зі станції Заїзд і прибуває на станцію 720 Км о 11 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6242 сполученням Гребінка - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Заїзд і 720 Км цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заїзд - 720 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заїзд 720 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заїзд - 720 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6242 Гребінка Бахмач 10.47
Заїзд
11.20
720 Км
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заїзд -720 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заїзд — 720 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 720 Км — Заїзд