У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

843 Км - Лантратівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 843 Км - Лантратівка:

Поточний розклад електричок 843 Км - Лантратівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 55 хв зі станції 843 Км і прибуває на станцію Лантратівка о 14 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6491/6490/ сполученням Луганськ - Лантратівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями 843 Км і Лантратівка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Катран(13.02), Розпасіївка(14.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 843 Км - Лантратівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 843 Км Лантратівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 843 Км - Лантратівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 12.55
843 Км
14.27
Лантратівка
1 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 843 Км -Лантратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .