У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6491/6490/ Луганськ — Лантратівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Луганськ - Лантратівка номер 6491/6490/ відправляється зі станції Луганськ о 07.40 і прибуває на станцію Лантратівка о 14.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6491/6490/ Луганськ - Лантратівка пролягає по таким станціям як 85 Км, Локомотивний, Енергетичний, 938 Км, 927 Км, Штормове, Половинкине, 868 Км, Білокуракине, Киянів Перевал, Степна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 07.40
78 Км 07.42 1 хв  07.43 2 хв 
80 Км 07.46 1 хв  07.47 6 хв 
Луганськ-Північний 07.50 2 хв  07.52 10 хв 
85 Км 07.55 1 хв  07.56 15 хв 
Веселенька 07.58 1 хв  07.59 18 хв 
Вергунка 08.04 1 хв  08.05 24 хв 
Кіндрашівська 08.22 2 хв  08.24 42 хв 
Локомотивний 08.27 1 хв  08.28 47 хв 
Кіндрашівська Нова 08.32 2 хв  08.34 52 хв 
Теплівський 08.49 1 хв  08.50 1 г  9 хв 
Городній 09.14 2 хв  09.16 1 г  34 хв 
Енергетичний 09.23 1 хв  09.24 1 г  43 хв 
948 Км 09.28 1 хв  09.29 1 г  48 хв 
Питомник 09.33 1 хв  09.34 1 г  53 хв 
Молодість 09.37 1 хв  09.38 1 г  57 хв 
938 Км 09.41 1 хв  09.42 2 г  1 хв 
Красноозерівка 09.50 2 хв  09.52 2 г  10 хв 
Бахмутівка 09.55 1 хв  09.56 2 г  15 хв 
Деменкове 10.01 1 хв  10.02 2 г  21 хв 
927 Км 10.05 1 хв  10.06 2 г  25 хв 
Новий Айдар 10.17 2 хв  10.19 2 г  37 хв 
920 Км 10.25 1 хв  10.26 2 г  45 хв 
Марсівський 10.30 1 хв  10.31 2 г  50 хв 
Штормове 10.36 1 хв  10.37 2 г  56 хв 
Переможний 10.41 1 хв  10.42 3 г  1 хв 
900 Км 10.46 1 хв  10.47 3 г  6 хв 
Плугатарівка 10.51 1 хв  10.52 3 г  11 хв 
Половинкине 11.02 1 хв  11.03 3 г  22 хв 
Старобільськ 11.18 1 хв  11.19 3 г  38 хв 
Уют 11.46 1 хв  11.47 4 г  6 хв 
Острогляд 11.56 1 хв  11.57 4 г  16 хв 
868 Км 12.02 1 хв  12.03 4 г  22 хв 
Чумбур 12.09 1 хв  12.10 4 г  29 хв 
Лубянка 12.16 1 хв  12.17 4 г  36 хв 
853 Км 12.21 1 хв  12.22 4 г  41 хв 
Білокуракине 12.43 2 хв  12.45 5 г  3 хв 
843 Км 12.52 1 хв  12.53 5 г  12 хв 
Катран 12.57 1 хв  12.58 5 г  17 хв 
836 Км 13.03 1 хв  13.04 5 г  23 хв 
Киянів Перевал 13.13 1 хв  13.14 5 г  33 хв 
Осикове 13.20 1 хв  13.21 5 г  40 хв 
Солідарний 13.39 2 хв  13.41 5 г  59 хв 
Урожайний 13.50 1 хв  13.51 6 г  10 хв 
Степна 13.55 1 хв  13.56 6 г  15 хв 
Розпасіївка 14.01 1 хв  14.02 6 г  21 хв 
Горицвітний 14.11 1 хв  14.12 6 г  31 хв 
Лантратівка 14.27 6 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6491/6490/ Луганськ — Лантратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930