У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6491/6490/ Луганськ — Лантратівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Луганськ - Лантратівка номер 6491/6490/ відправляється зі станції Луганськ о 07.40 і прибуває на станцію Лантратівка о 13.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6491/6490/ Луганськ - Лантратівка пролягає по таким станціям як 85 Км, Локомотивний, Енергетичний, 938 Км, 927 Км, Штормове, Половинкине, 868 Км, Білокуракине, Киянів Перевал, Степна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 07.40
78 Км 07.42 1 хв  07.43 2 хв 
80 Км 07.45 1 хв  07.46 5 хв 
Луганськ-Північний 07.50 2 хв  07.52 10 хв 
85 Км 06.57 1 хв  06.58 43 хв 
Веселенька 07.01 1 хв  07.02 39 хв 
Вергунка 07.08 1 хв  07.09 32 хв 
Кіндрашівська 07.22 2 хв  07.24 18 хв 
Локомотивний 07.27 1 хв  07.28 13 хв 
Кіндрашівська Нова 07.32 2 хв  07.34 8 хв 
Теплівський 07.59 1 хв  08.00 19 хв 
Городній 08.14 2 хв  08.16 34 хв 
Енергетичний 08.22 1 хв  08.23 42 хв 
948 Км 08.28 1 хв  08.29 48 хв 
Питомник 08.34 1 хв  08.35 54 хв 
Молодість 08.38 1 хв  08.39 58 хв 
938 Км 08.44 1 хв  08.45 1 г  4 хв 
Красноозерівка 08.50 2 хв  08.52 1 г  10 хв 
Бахмутівка 08.54 1 хв  08.55 1 г  14 хв 
Деменкове 09.02 1 хв  09.03 1 г  22 хв 
927 Км 09.08 1 хв  09.09 1 г  28 хв 
Новий Айдар 09.17 2 хв  09.19 1 г  37 хв 
920 Км 09.23 1 хв  09.24 1 г  43 хв 
Марсівський 09.30 1 хв  09.31 1 г  50 хв 
Штормове 09.39 1 хв  09.40 1 г  59 хв 
Переможний 09.48 1 хв  09.49 2 г  8 хв 
900 Км 09.56 1 хв  09.57 2 г  16 хв 
Плугатарівка 10.01 1 хв  10.02 2 г  21 хв 
Половинкине 10.10 1 хв  10.11 2 г  30 хв 
Старобільськ 10.19 20 хв  10.39 2 г  39 хв 
Уют 10.47 1 хв  10.48 3 г  7 хв 
Острогляд 10.57 1 хв  10.58 3 г  17 хв 
868 Км 11.05 1 хв  11.06 3 г  25 хв 
Чумбур 11.13 1 хв  11.14 3 г  33 хв 
Лубянка 11.24 1 хв  11.25 3 г  44 хв 
853 Км 11.32 1 хв  11.33 3 г  52 хв 
Білокуракине 11.43 2 хв  11.45 4 г  3 хв 
843 Км 11.54 1 хв  11.55 4 г  14 хв 
Катран 12.02 1 хв  12.03 4 г  22 хв 
836 Км 12.08 1 хв  12.09 4 г  28 хв 
Киянів Перевал 12.21 1 хв  12.22 4 г  41 хв 
Осикове 12.32 1 хв  12.33 4 г  52 хв 
Солідарний 12.39 2 хв  12.41 4 г  59 хв 
Урожайний 12.54 1 хв  12.55 5 г  14 хв 
Степна 12.59 1 хв  13.00 5 г  19 хв 
Розпасіївка 13.06 1 хв  13.07 5 г  26 хв 
Горицвітний 13.17 1 хв  13.18 5 г  37 хв 
Лантратівка 13.27 5 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6491/6490/ Луганськ — Лантратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031