У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бахмач-Пас. - Ромни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бахмач-Пас. - Ромни:

Поточний розклад електричок Бахмач-Пас. - Ромни включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 37 хв зі станції Бахмач-Пас. і прибуває на станцію Ромни о 10 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6934-6548 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Бахмач-Пас. і Ромни цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Курінь(15.19), 39 Км(16.26), 67 Км(17.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бахмач-Пас. - Ромни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бахмач-Пас. Ромни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бахмач-Пас. - Ромни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Бахмач-Пас. та Ромни – 76.9 км. Ціна квитка на електричку Бахмач-Пас. Ромни складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6938 Бахмач Ромни 04.46
Бахмач-Пас.
07.05
Ромни
2 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 08.37
Бахмач-Пас.
10.51
Ромни
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 15.06
Бахмач-Пас.
17.28
Ромни
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бахмач-Пас. -Ромни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бахмач-Пас. — Ромни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ромни — Бахмач-Пас.