У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6934-6546 Бахмач-Пас. — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6934-6546 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 13.02 і прибуває на станцію Ромодан о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Григорівка, Рубанка, 39 Км, Талалаївка, Рогинці, Погреби, Ромни, Засулля, Перекопівка, Юсківці(Полт.), Лохвиця, Сенча, Дубровський кінний завод.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 13.02
Курінь 13.15 1 хв  13.16 13 хв 
Григорівка 13.26 1 хв  13.27 24 хв 
25 Км 13.36 1 хв  13.37 34 хв 
Рубанка 13.46 1 хв  13.47 44 хв 
36 Км 13.52 1 хв  13.53 50 хв 
39 Км 13.58 1 хв  13.59 56 хв 
Блотница 14.05 1 хв  14.06 1 г  3 хв 
Талалаївка 14.17 1 хв  14.18 1 г  15 хв 
Матлахове 14.26 1 хв  14.27 1 г  24 хв 
Рогинці 14.36 1 хв  14.37 1 г  34 хв 
67 Км 14.43 1 хв  14.44 1 г  41 хв 
Погреби 14.47 1 хв  14.48 1 г  45 хв 
Житнє 14.54 1 хв  14.55 1 г  52 хв 
Ромни 15.02 2 хв  15.04 2 г 
81 Км 15.08 1 хв  15.09 2 г  6 хв 
Засулля 15.16 1 хв  15.17 2 г  14 хв 
Біловоди 15.25 1 хв  15.26 2 г  23 хв 
Перекопівка 15.33 1 хв  15.34 2 г  31 хв 
Андріяшівка 15.41 1 хв  15.42 2 г  39 хв 
Юсківці(Полт.) 15.54 1 хв  15.55 2 г  52 хв 
Сула 16.09 1 хв  16.10 3 г  7 хв 
Лохвиця 16.18 1 хв  16.19 3 г  16 хв 
Бодаква 16.32 1 хв  16.33 3 г  30 хв 
Сенча 16.47 1 хв  16.48 3 г  45 хв 
160 Км 16.57 1 хв  16.58 3 г  55 хв 
Дубровський кінний завод 17.04 1 хв  17.05 4 г  2 хв 
Ромодан 17.21 4 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6934-6546 Бахмач-Пас. — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930