У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6934-6548 Бахмач — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Бахмач - Ромодан номер 6934-6548 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 15.06 і прибуває на станцію Ромодан о 19.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6934-6548 Бахмач - Ромодан пролягає по таким станціям як Григорівка, Рубанка, 39 Км, Талалаївка, Рогинці, Погреби, Ромни, Засулля, Перекопівка, Юсківці(Полт.), Лохвиця, 146 Км, 160 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Бахмач-Пас. – Ромодан складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 170.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд №6548 03,05,06,10,12,17,19,24,26,31 травня та 02,03,04,05,06,07,08 червня 2024 року відправляється зі ст. Ромни 17,30 З.П. 81 км17,34 - 17,35 ст. Засулля 17,43 - 17,44 ст. Біловоди 17,51 - 17,52 З.П. Перекопівка 17,59 - 18,00 ст. Андріяшивка 18,08 - 18,09 ст. Юсківці 18,21 - 18,22 ст. Сула 18,35 - 18,36 ст. Лохвиця 18,44 - 18,55 ст. Бодаква 19,08 - 19,09 З.П. 146 км 19,15 - 19,16 ст. Сенча 19,25 - 19,26 З.П. 160 км 19,35 -19,36 ст. Дібровський к/з 19,41 - 19,42 ст. Ромодан 19,57

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 15.06
Курінь 15.19 1 хв  15.20 13 хв 
Григорівка 15.30 25 хв  15.55 24 хв 
25 Км 16.03 1 хв  16.04 57 хв 
Рубанка 16.11 1 хв  16.12 1 г  5 хв 
36 Км 16.19 1 хв  16.20 1 г  13 хв 
39 Км 16.26 1 хв  16.27 1 г  20 хв 
Блотница 16.31 1 хв  16.32 1 г  25 хв 
Талалаївка 16.41 1 хв  16.42 1 г  35 хв 
Матлахове 16.52 1 хв  16.53 1 г  46 хв 
Рогинці 17.01 1 хв  17.02 1 г  55 хв 
67 Км 17.08 1 хв  17.09 2 г  2 хв 
Погреби 17.13 1 хв  17.14 2 г  7 хв 
Житнє 17.20 1 хв  17.21 2 г  14 хв 
Ромни 17.28 2 хв  17.30 2 г  22 хв 
81 Км 17.34 1 хв  17.35 2 г  28 хв 
Засулля 17.43 1 хв  17.44 2 г  37 хв 
Біловоди 17.51 1 хв  17.52 2 г  45 хв 
Перекопівка 17.59 1 хв  18.00 2 г  53 хв 
Андріяшівка 18.08 1 хв  18.09 3 г  2 хв 
Юсківці(Полт.) 18.21 1 хв  18.22 3 г  15 хв 
Сула 18.35 1 хв  18.36 3 г  29 хв 
Лохвиця 18.44 1 хв  18.45 3 г  38 хв 
Бодаква 18.58 1 хв  18.59 3 г  52 хв 
146 Км 19.05 1 хв  19.06 3 г  59 хв 
Сенча 19.15 1 хв  19.16 4 г  9 хв 
160 Км 19.25 1 хв  19.26 4 г  19 хв 
Дубровський кінний завод 19.31 1 хв  19.32 4 г  25 хв 
Ромодан 19.47 4 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6934-6548 Бахмач-Пас. — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930