У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6934-6546 Бахмач-Пас. — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6934-6546 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 13.02 і прибуває на станцію Ромодан о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Григорівка, Рубанка, 39 Км, Талалаївка, Рогинці, Погреби, Ромни, Засулля, Перекопівка, Юсківці(Полт.), Лохвиця, Сенча, Дубровський кінний завод.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 13.02
Курінь 13.15 1 хв  13.16 13 хв 
Григорівка 13.26 1 хв  13.27 24 хв 
25 Км 13.36 1 хв  13.37 34 хв 
Рубанка 13.46 1 хв  13.47 44 хв 
36 Км 13.52 1 хв  13.53 50 хв 
39 Км 13.58 1 хв  13.59 56 хв 
Блотница 14.05 1 хв  14.06 1 г  3 хв 
Талалаївка 14.17 1 хв  14.18 1 г  15 хв 
Матлахове 14.26 1 хв  14.27 1 г  24 хв 
Рогинці 14.36 1 хв  14.37 1 г  34 хв 
67 Км 14.43 1 хв  14.44 1 г  41 хв 
Погреби 14.47 1 хв  14.48 1 г  45 хв 
Житнє 14.54 1 хв  14.55 1 г  52 хв 
Ромни 15.02 2 хв  15.04 2 г 
81 Км 15.08 1 хв  15.09 2 г  6 хв 
Засулля 15.16 1 хв  15.17 2 г  14 хв 
Біловоди 15.25 1 хв  15.26 2 г  23 хв 
Перекопівка 15.33 1 хв  15.34 2 г  31 хв 
Андріяшівка 15.41 1 хв  15.42 2 г  39 хв 
Юсківці(Полт.) 15.54 1 хв  15.55 2 г  52 хв 
Сула 16.09 1 хв  16.10 3 г  7 хв 
Лохвиця 16.18 1 хв  16.19 3 г  16 хв 
Бодаква 16.32 1 хв  16.33 3 г  30 хв 
Сенча 16.47 1 хв  16.48 3 г  45 хв 
160 Км 16.57 1 хв  16.58 3 г  55 хв 
Дубровський кінний завод 17.04 1 хв  17.05 4 г  2 хв 
Ромодан 17.21 4 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6934-6546 Бахмач-Пас. — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728