У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6936-6544 Бахмач — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бахмач - Ромодан номер 6936-6544 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 08.37 і прибуває на станцію Ромодан о 13.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6936-6544 Бахмач - Ромодан пролягає по таким станціям як 25 Км, 39 Км, Матлахове, Погреби, 81 Км, Перекопівка, Юсківці(Полт.), Лохвиця, Сенча.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Бахмач-Пас. – Ромодан складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 170.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд №6544 27, 28 травня 2024 року відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 08.37
Курінь 08.52 1 хв  08.53 15 хв 
Григорівка 09.04 1 хв  09.05 27 хв 
25 Км 09.15 1 хв  09.16 38 хв 
Рубанка 09.25 1 хв  09.26 48 хв 
36 Км 09.33 1 хв  09.34 56 хв 
39 Км 09.41 1 хв  09.42 1 г  4 хв 
Блотница 09.48 1 хв  09.49 1 г  11 хв 
Талалаївка 10.00 2 хв  10.02 1 г  23 хв 
Матлахове 10.10 1 хв  10.11 1 г  33 хв 
Рогинці 10.21 1 хв  10.22 1 г  44 хв 
67 Км 10.29 1 хв  10.30 1 г  52 хв 
Погреби 10.35 1 хв  10.36 1 г  58 хв 
Житнє 10.42 1 хв  10.43 2 г  5 хв 
Ромни 10.51 24 хв  11.15 2 г  14 хв 
81 Км 11.19 1 хв  11.20 2 г  42 хв 
Засулля 11.27 1 хв  11.28 2 г  50 хв 
Біловоди 11.36 1 хв  11.37 2 г  59 хв 
Перекопівка 11.45 1 хв  11.46 3 г  8 хв 
Андріяшівка 11.53 1 хв  11.54 3 г  16 хв 
111 Км 12.02 1 хв  12.03 3 г  25 хв 
Юсківці(Полт.) 12.09 1 хв  12.10 3 г  32 хв 
119 Км 12.17 1 хв  12.18 3 г  40 хв 
Сула 12.25 1 хв  12.26 3 г  48 хв 
Лохвиця 12.34 6 хв  12.40 3 г  57 хв 
Бодаква 12.52 1 хв  12.53 4 г  15 хв 
146 Км 13.01 1 хв  13.02 4 г  24 хв 
Сенча 13.10 1 хв  13.11 4 г  33 хв 
160 Км 13.21 1 хв  13.22 4 г  44 хв 
Дубровський кінний завод 13.29 1 хв  13.30 4 г  52 хв 
Ромодан 13.47 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6936-6544 Бахмач-Пас. — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930