У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6938 Бахмач — Ромни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бахмач - Ромни номер 6938 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 04.46 і прибуває на станцію Ромни о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6938 Бахмач - Ромни пролягає по таким станціям як Курінь, Григорівка, 25 Км, Рубанка, 36 Км, 39 Км, Блотница, Талалаївка, Матлахове, Рогинці, 67 Км, Погреби, Житнє.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Бахмач-Пас. – Ромни складає 30.00 гривень. Відстань між станціями – 76.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 04.46
Курінь 05.02 1 хв  05.03 16 хв 
Григорівка 05.13 1 хв  05.14 27 хв 
25 Км 05.24 1 хв  05.25 38 хв 
Рубанка 05.34 1 хв  05.35 48 хв 
36 Км 05.42 1 хв  05.43 56 хв 
39 Км 05.50 1 хв  05.51 1 г  4 хв 
Блотница 05.57 1 хв  05.58 1 г  11 хв 
Талалаївка 06.08 2 хв  06.10 1 г  22 хв 
Матлахове 06.21 1 хв  06.22 1 г  35 хв 
Рогинці 06.32 2 хв  06.34 1 г  46 хв 
67 Км 06.41 1 хв  06.42 1 г  55 хв 
Погреби 06.48 1 хв  06.49 2 г  2 хв 
Житнє 06.56 1 хв  06.57 2 г  10 хв 
Ромни 07.05 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6938 Бахмач-Пас. — Ромни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930