У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Березовиця-Острів - Зелений Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Березовиця-Острів - Зелений Гай:

Поточний розклад електричок Березовиця-Острів - Зелений Гай включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 11 хв зі станції Березовиця-Острів і прибуває на станцію Зелений Гай о 21 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6277 сполученням Тернопіль-Пас. - Чортків, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Березовиця-Острів і Зелений Гай цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Березовиця-Острів - Зелений Гай, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Березовиця-Острів Зелений Гай ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Березовиця-Острів - Зелений Гай можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Березовиця-Острів та Зелений Гай – 13.4 км. Ціна квитка на електричку Березовиця-Острів Зелений Гай складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6277 Тернопіль Чортків 21.11
Березовиця-Острів
21.35
Зелений Гай
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Березовиця-Острів -Зелений Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Березовиця-Острів — Зелений Гай

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зелений Гай — Березовиця-Острів