У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Гай - Березовиця-Острів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Гай - Березовиця-Острів:

Поточний розклад електричок Зелений Гай - Березовиця-Острів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 58 хв зі станції Зелений Гай і прибуває на станцію Березовиця-Острів о 07 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6270 сполученням Чортків - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Зелений Гай і Березовиця-Острів цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Гай - Березовиця-Острів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Гай Березовиця-Острів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Гай - Березовиця-Острів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелений Гай та Березовиця-Острів – 13.4 км. Ціна квитка на електричку Зелений Гай Березовиця-Острів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6270 Чортків Тернопіль 06.58
Зелений Гай
07.20
Березовиця-Острів
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Гай -Березовиця-Острів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Гай — Березовиця-Острів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Березовиця-Острів — Зелений Гай