У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Боднарів - Раків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Боднарів - Раків:

Поточний розклад електричок Боднарів - Раків включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 36 хв зі станції Боднарів і прибуває на станцію Раків о 22 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6423 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Боднарів і Раків цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Вістова(10.04), Рожнятів(10.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Боднарів - Раків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Боднарів Раків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Боднарів - Раків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Боднарів та Раків – 32.5 км. Ціна квитка на електричку Боднарів Раків складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423 Івано-Франківськ Стрий 09.57
Боднарів
11.03
Раків
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 21.36
Боднарів
22.35
Раків
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Боднарів -Раків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Боднарів — Раків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Раків — Боднарів