У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борщі - Рудниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Борщі - Рудниця:

Поточний розклад електричок Борщі - Рудниця включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 35 хв зі станції Борщі і прибуває на станцію Рудниця о 17 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6252 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 39 хв. Між станціями Борщі і Рудниця цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Шкільна(10.17), Кодима(11.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Борщі - Рудниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Борщі Рудниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Борщі - Рудниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Борщі та Рудниця – 66.0 км. Ціна квитка на електричку Борщі Рудниця складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 10.14
Борщі
11.53
Рудниця
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 15.35
Борщі
17.03
Рудниця
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Одеса Вапнярка 18.14
Борщі
19.43
Рудниця
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 21.59
Борщі
23.37
Рудниця
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Борщі -Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Борщі — Рудниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудниця — Борщі