У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буддеталь - Залісся
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Буддеталь - Залісся:

Поточний розклад електричок Буддеталь - Залісся включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 39 хв зі станції Буддеталь і прибуває на станцію Залісся о 22 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Буддеталь і Залісся цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Буддеталь - Залісся, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Буддеталь Залісся ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Буддеталь - Залісся можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 21.39
Буддеталь
22.32
Залісся
53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Буддеталь -Залісся можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Буддеталь — Залісся

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залісся — Буддеталь