У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буддеталь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буддеталь:

Актуальний розклад електричок по станції Буддеталь містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Буддеталь з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 44 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти 898 Км Роз'їзд, Черкаси. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Буддеталь відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Знам'янка-Пас., Миронівка - Черкаси, Черкаси - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буддеталь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Буддеталь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Буддеталь