У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буддеталь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буддеталь:

Актуальний розклад електричок по станції Буддеталь містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Буддеталь з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 03 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти 898 Км Роз'їзд, Черкаси. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Буддеталь відправляються або прибувають ввечері - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Миронівка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буддеталь відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Буддеталь - Ім. Тараса Шевченка від 15.90 грн. (27.0 км)

  • Буддеталь - Черкаси від 14.00 грн. (4.0 км)

  • Буддеталь - Знам'янка від 38.90 грн. (118.0 км)

  • Буддеталь - Кам'янка від 28.00 грн. (57.0 км)

  • Буддеталь - Сміла від 15.90 грн. (21.0 км)

  • Буддеталь - Фундукліївка від 32.00 грн. (72.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Буддеталь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Буддеталь