У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бурти - Світловодськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бурти - Світловодськ:

Поточний розклад електричок Бурти - Світловодськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 30 хв зі станції Бурти і прибуває на станцію Світловодськ о 14 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6954 сполученням Бурти - Недогарки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Бурти і Світловодськ цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Білецьківка(09.57), Свердловка(10.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бурти - Світловодськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бурти Світловодськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бурти - Світловодськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Бурти та Світловодськ – 11.7 км. Ціна квитка на електричку Бурти Світловодськ складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6952 Бурти Недогарки 06.32
Бурти
06.58
Світловодськ
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 09.50
Бурти
10.16
Світловодськ
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6956 Бурти Світловодськ 14.30
Бурти
14.55
Світловодськ
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бурти -Світловодськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бурти — Світловодськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Світловодськ — Бурти