У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернятин - Бар
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чернятин - Бар:

Поточний розклад електричок Чернятин - Бар включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 47 хв зі станції Чернятин і прибуває на станцію Бар о 21 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6331 сполученням Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Чернятин і Бар цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чернятин - Бар, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чернятин Бар ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чернятин - Бар можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Чернятин та Бар – 17.6 км. Ціна квитка на електричку Чернятин Бар складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 09.39
Чернятин
09.58
Бар
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 20.47
Чернятин
21.03
Бар
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чернятин -Бар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернятин — Бар

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бар — Чернятин