У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернятин:

Актуальний розклад електричок по станції Чернятин містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чернятин з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 56 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Степанки, Матейкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чернятин відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернятин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Могилів-Подільський Жмеринка 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 11.22 1 хв  11.23 Курсує щоденно - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 18.55 1 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чернятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернятин