У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорнотисів - Буштино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чорнотисів - Буштино:

Поточний розклад електричок Чорнотисів - Буштино включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 40 хв зі станції Чорнотисів і прибуває на станцію Буштино о 08 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574-6573 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 41 хв. Між станціями Чорнотисів і Буштино цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Сасово Закарпатське(05.45), Чорна Гора(06.55), Рокосово(з.п)(07.25), Боронява(07.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чорнотисів - Буштино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чорнотисів Буштино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чорнотисів - Буштино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 05.40
Чорнотисів
08.21
Буштино
2 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чорнотисів -Буштино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .