У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Жмеринка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ - Жмеринка:

Розклад поїздів і електричок Київ - Жмеринка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Київ днем о 14 г 34 хв і прибуває на кінцеву станцію о 18 г 18 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ о 23 г 44 хв і прибуває вранці в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ до пункту прибуття Жмеринка становить 4 г 11 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 38 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 6 г 0 хв.
Деякі поїзди від станції Київ до станції Жмеринка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ - Жмеринка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Фастів-1, Калинівка-1, Гнівань.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ - Жмеринка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Жмеринка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка — Київ

За маршрутом Київ - Жмеринка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ - Жмеринка Показати тільки електрички сполученням Київ - Жмеринка