У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Жмеринка:

Розклад поїздів Київ Жмеринка на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Київ Жмеринка найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Вінниця, Калинівка-1, Фастів-1, Вишневе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.55, 14.13, 14.45 зі станції Київ-Пас., Київ-Волинський, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 12.22, 18.21, 19.48 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Жмеринка говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Жмеринка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Жмеринка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка — Київ