З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка - Київ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Жмеринка - Київ:

Розклад поїздів і електричок Жмеринка - Київ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 12, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Жмеринка вранці о 05 г 30 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 20 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Жмеринка о 23 г 26 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Жмеринка до пункту прибуття Київ становить 3 г 58 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 50 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 5 г 49 хв.
Деякі поїзди від станції Жмеринка до станції Київ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Жмеринка - Київ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Вінниця.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Жмеринка - Київ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Жмеринка - Київ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Жмеринка -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка — Київ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Жмеринка

За маршрутом Жмеринка - Київ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Жмеринка - Київ Показати тільки електрички сполученням Жмеринка - Київ