У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачі - Харків-Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачі - Харків-Вантажний:

Поточний розклад електричок Дачі - Харків-Вантажний включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 15 хв зі станції Дачі і прибуває на станцію Харків-Вантажний о 21 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6830 сполученням Гракове - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Дачі і Харків-Вантажний цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Есхар(20.20), Зелений Колодязь(20.37), Безлюдівка(21.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачі - Харків-Вантажний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачі Харків-Вантажний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачі - Харків-Вантажний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6830 Гракове Харків 20.15
Дачі
21.24
Харків-Вантажний
1 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачі -Харків-Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .