У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Вантажний:

Актуальний розклад електричок по станції Харків-Вантажний містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Харків-Вантажний з такими станціями і населеними пунктами як Зміїв, Харків-Левада, Геніївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 27 хв до пункту призначення Геніївка. Найближчі станції та зупинні пункти Верещаківка-Левадська, Основа. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Харків-Вантажний відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Геніївка - Харків-Левада, Зміїв - Харків-Левада, Харків-Левада - Зміїв. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Вантажний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6421 Харків Зміїв 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6422 Зміїв Харків 10.12 1 хв  10.13 Курсує щоденно - переглянути
6428 Геніївка Харків 11.59 1 хв  12.00 Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Зміїв 13.15 1 хв  13.16 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Геніївка 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків-Вантажний