У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6812 Чугуїв — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чугуїв - Харків номер 6812 відправляється зі станції Чугуїв о 06.00 і прибуває на станцію Харків-Левада о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6812 Чугуїв - Харків пролягає по таким станціям як Дачі, Есхар, Покровка, 41 Км, Мохнач, Зелений Колодязь, 13 Км, Тернове, 5 Км, 3 Км, Безлюдівка, ЕЦ-2, Передвузлова, Основа, Харків-Вантажний, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чугуїв 06.00
Дачі 06.08 1 хв  06.09 8 хв 
Есхар 06.15 1 хв  06.16 15 хв 
Покровка 06.19 1 хв  06.20 19 хв 
41 Км 06.25 1 хв  06.26 25 хв 
Мохнач 06.31 1 хв  06.32 31 хв 
Зелений Колодязь 06.37 1 хв  06.38 37 хв 
13 Км 06.42 1 хв  06.43 42 хв 
Тернове 06.48 1 хв  06.49 48 хв 
5 Км 06.52 1 хв  06.53 52 хв 
3 Км 06.57 1 хв  06.58 57 хв 
Безлюдівка 07.03 1 хв  07.04 1 г  3 хв 
ЕЦ-2 07.08 1 хв  07.09 1 г  8 хв 
Передвузлова 07.12 1 хв  07.13 1 г  12 хв 
Основа 07.19 2 хв  07.21 1 г  19 хв 
Харків-Вантажний 07.26 1 хв  07.27 1 г  26 хв 
Верещаківка-Левадська 07.31 1 хв  07.32 1 г  31 хв 
Харків-Левада 07.37 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6812 Чугуїв — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031