У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачі - Дичків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачі - Дичків:

Поточний розклад електричок Дачі - Дичків включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 10 хв зі станції Дачі і прибуває на станцію Дичків о 19 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6207 сполученням Підволочиськ - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Дачі і Дичків цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачі - Дичків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачі Дичків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачі - Дичків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6201 Підволочиськ Тернопіль 06.38
Дачі
06.49
Дичків
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6207 Підволочиськ Тернопіль 19.10
Дачі
19.21
Дичків
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачі -Дичків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачі — Дичків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дичків — Дачі