У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6205 Підволочиськ — Тернопіль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Підволочиськ - Тернопіль номер 6205 відправляється зі станції Підволочиськ о 11.10 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 12.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6205 Підволочиськ - Тернопіль пролягає по таким станціям як Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 11.10
Супранівка 11.15 1 хв  11.16 5 хв 
Росохуватець 11.19 1 хв  11.20 9 хв 
Богданівка-Кам'янка 11.23 1 хв  11.24 13 хв 
1304 Км 11.28 1 хв  11.29 18 хв 
Гуляйполе 11.33 1 хв  11.34 23 хв 
Максимівка-Тернопільська 11.38 1 хв  11.39 28 хв 
Стриївка 11.44 1 хв  11.45 34 хв 
Ангелівка 11.50 1 хв  11.51 40 хв 
Романівка 11.53 1 хв  11.54 43 хв 
Дачі 11.57 1 хв  11.58 47 хв 
Бірки-Великі 12.03 1 хв  12.04 53 хв 
Дичків 12.09 1 хв  12.10 59 хв 
Гаї Великі 12.14 1 хв  12.15 1 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 12.23 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6205 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031