У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6207 Підволочиськ — Тернопіль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Підволочиськ - Тернопіль номер 6207 відправляється зі станції Підволочиськ о 18.08 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6207 Підволочиськ - Тернопіль пролягає по таким станціям як Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Підволочиськ – Тернопіль-Пас. складає 31.00 гривень. Відстань між станціями – 53.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В добу 26.07.2024 р поїзд курсуватиме зміненим розкладом: Підволочиськ 18.20. Супранівка 18.25-18.26. Росохуватець 18.29-18.30 Богданівка-Кам«я 18.33-18.34, пл. 1304 км. 18.38-18,39 Гуляй Поле 18.43-18.44. Максимівка 18.48-18.49. Стриівка 18.55-18.56. Ангеліївка 19.01-19.02 Романівка 19.04-19.05. Дачі 19.07-19.08 Бірки-Великі 19.13-19.14. Дичків 19.19-19.20. Гаї Великі 19.24-19.25. Тернопіль-пас. 19.З4.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 18.08
Супранівка 18.13 1 хв  18.14 5 хв 
Росохуватець 18.17 1 хв  18.18 9 хв 
Богданівка-Кам'янка 18.21 1 хв  18.22 13 хв 
1304 Км 18.26 1 хв  18.27 18 хв 
Гуляйполе 18.31 1 хв  18.32 23 хв 
Максимівка-Тернопільська 18.36 1 хв  18.37 28 хв 
Стриївка 18.43 1 хв  18.44 35 хв 
Ангелівка 18.49 1 хв  18.50 41 хв 
Романівка 18.52 1 хв  18.53 44 хв 
Дачі 18.55 1 хв  18.56 47 хв 
Бірки-Великі 19.01 1 хв  19.02 53 хв 
Дичків 19.07 1 хв  19.08 59 хв 
Гаї Великі 19.12 1 хв  19.13 1 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 19.22 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6207 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031