У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Волочиськ — Тернопіль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Волочиськ - Тернопіль номер 6201 відправляється зі станції Волочиськ о 06.12 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6201 Волочиськ - Тернопіль пролягає по таким станціям як Підволочиськ, Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Волочиськ 06.12
Підволочиськ 06.20 1 хв  06.21 8 хв 
Супранівка 06.26 1 хв  06.27 14 хв 
Росохуватець 06.30 1 хв  06.31 18 хв 
Богданівка-Кам'янка 06.34 1 хв  06.35 22 хв 
1304 Км 06.39 1 хв  06.40 27 хв 
Гуляйполе 06.44 1 хв  06.45 32 хв 
Максимівка-Тернопільська 06.49 1 хв  06.50 37 хв 
Стриївка 06.55 1 хв  06.56 43 хв 
Ангелівка 07.01 1 хв  07.02 49 хв 
Романівка 07.04 1 хв  07.05 52 хв 
Дачі 07.07 1 хв  07.08 55 хв 
Бірки-Великі 07.13 1 хв  07.14 1 г  1 хв 
Дичків 07.19 1 хв  07.20 1 г  7 хв 
Гаї Великі 07.24 1 хв  07.25 1 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 07.34 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6201 Волочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Липень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31