У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачі - Гуляйполе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачі - Гуляйполе:

Поточний розклад електричок Дачі - Гуляйполе включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Дачі і прибуває на станцію Гуляйполе о 21 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6204 сполученням Тернопіль-Пас. - Підволочиськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Дачі і Гуляйполе цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Романівка(09.47), Максимівка-Тернопільська(10.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачі - Гуляйполе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачі Гуляйполе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачі - Гуляйполе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6204 Тернопіль Підволочиськ 09.44
Дачі
10.08
Гуляйполе
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6208 Тернопіль Підволочиськ 21.17
Дачі
21.40
Гуляйполе
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачі -Гуляйполе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачі — Гуляйполе

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гуляйполе — Дачі