У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208 Тернопіль — Волочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Волочиськ номер 6208 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.50 і прибуває на станцію Волочиськ о 22.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6208 Тернопіль - Волочиськ пролягає по таким станціям як Гаї Великі, Дичків, Бірки-Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка, Стриївка, Максимівка-Тернопільська, Гуляйполе, 1304 Км, Богданівка-Кам'янка, Росохуватець, Супранівка, Підволочиськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Тернопіль-Пас. – Волочиськ складає 31.00 гривень. Відстань між станціями – 56.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.50
Гаї Великі 20.58 1 хв  20.59 8 хв 
Дичків 21.02 1 хв  21.03 12 хв 
Бірки-Великі 21.10 1 хв  21.11 20 хв 
Дачі 21.14 1 хв  21.15 24 хв 
Романівка 21.18 1 хв  21.19 28 хв 
Ангелівка 21.21 1 хв  21.22 31 хв 
Стриївка 21.27 1 хв  21.28 37 хв 
Максимівка-Тернопільська 21.34 1 хв  21.35 44 хв 
Гуляйполе 21.38 1 хв  21.39 48 хв 
1304 Км 21.43 1 хв  21.44 53 хв 
Богданівка-Кам'янка 21.48 1 хв  21.49 58 хв 
Росохуватець 21.52 1 хв  21.53 1 г  2 хв 
Супранівка 21.56 1 хв  21.57 1 г  6 хв 
Підволочиськ 22.03 5 хв  22.08 1 г  13 хв 
Волочиськ 22.17 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6208 Тернопіль-Пас. — Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930