У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206 Тернопіль — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Підволочиськ номер 6206 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 16.30 і прибуває на станцію Підволочиськ о 17.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6206 Тернопіль - Підволочиськ пролягає по таким станціям як Гаї Великі, Дичків, Бірки-Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка, Стриївка, Максимівка-Тернопільська, Гуляйполе, 1304 Км, Богданівка-Кам'янка, Росохуватець, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 16.30
Гаї Великі 16.39 1 хв  16.40 9 хв 
Дичків 16.43 1 хв  16.44 13 хв 
Бірки-Великі 16.51 1 хв  16.52 21 хв 
Дачі 16.55 1 хв  16.56 25 хв 
Романівка 16.59 1 хв  17.00 29 хв 
Ангелівка 17.02 1 хв  17.03 32 хв 
Стриївка 17.09 1 хв  17.10 39 хв 
Максимівка-Тернопільська 17.16 1 хв  17.17 46 хв 
Гуляйполе 17.20 1 хв  17.21 50 хв 
1304 Км 17.25 1 хв  17.26 55 хв 
Богданівка-Кам'янка 17.30 1 хв  17.31 1 г 
Росохуватець 17.34 1 хв  17.35 1 г  4 хв 
Супранівка 17.39 1 хв  17.40 1 г  9 хв 
Підволочиськ 17.46 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6206 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031