У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Тернопіль-Пас. - Підволочиськ відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.19 і прибуває на станцію Підволочиськ о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гаї Великі, Дичків, Бірки-Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка, Стриївка, Максимівка-Тернопільська, Гуляйполе, 1304 Км, Богданівка-Кам'янка, Росохуватець, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.19
Гаї Великі 09.28 1 хв  09.29 9 хв 
Дичків 09.32 1 хв  09.33 13 хв 
Бірки-Великі 09.39 1 хв  09.40 20 хв 
Дачі 09.43 1 хв  09.44 24 хв 
Романівка 09.47 1 хв  09.48 28 хв 
Ангелівка 09.50 1 хв  09.51 31 хв 
Стриївка 09.57 1 хв  09.58 38 хв 
Максимівка-Тернопільська 10.04 1 хв  10.05 45 хв 
Гуляйполе 10.08 1 хв  10.09 49 хв 
1304 Км 10.13 1 хв  10.14 54 хв 
Богданівка-Кам'янка 10.18 1 хв  10.19 59 хв 
Росохуватець 10.22 1 хв  10.23 1 г  3 хв 
Супранівка 10.27 1 хв  10.28 1 г  8 хв 
Підволочиськ 10.35 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6204 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728