У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Тернопіль-Пас. - Підволочиськ відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.19 і прибуває на станцію Підволочиськ о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гаї Великі, Дичків, Бірки-Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка, Стриївка, Максимівка-Тернопільська, Гуляйполе, 1304 Км, Богданівка-Кам'янка, Росохуватець, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.19
Гаї Великі 09.28 1 хв  09.29 9 хв 
Дичків 09.32 1 хв  09.33 13 хв 
Бірки-Великі 09.39 1 хв  09.40 20 хв 
Дачі 09.43 1 хв  09.44 24 хв 
Романівка 09.47 1 хв  09.48 28 хв 
Ангелівка 09.50 1 хв  09.51 31 хв 
Стриївка 09.57 1 хв  09.58 38 хв 
Максимівка-Тернопільська 10.04 1 хв  10.05 45 хв 
Гуляйполе 10.08 1 хв  10.09 49 хв 
1304 Км 10.13 1 хв  10.14 54 хв 
Богданівка-Кам'янка 10.18 1 хв  10.19 59 хв 
Росохуватець 10.22 1 хв  10.23 1 г  3 хв 
Супранівка 10.27 1 хв  10.28 1 г  8 хв 
Підволочиськ 10.35 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6204 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031