У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Лисогірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Лисогірка:

Поточний розклад електричок Дачна - Лисогірка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 24 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Лисогірка о 10 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 5 г 7 хв. Між станціями Дачна і Лисогірка цей електропоїзд проїжджає 36 зупинок. Серед них Жовтнева(11.57), Кам'янка(12.54), Торосове(13.56), Подільськ-Жм.(15.26), Слобідка(16.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Лисогірка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Лисогірка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Лисогірка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 06.24
Дачна
10.50
Лисогірка
4 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 11.53
Дачна
17.00
Лисогірка
5 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 18.09
Дачна
22.51
Лисогірка
4 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Лисогірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Лисогірка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лисогірка — Дачна