У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Шкільна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Шкільна:

Поточний розклад електричок Дачна - Шкільна включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 24 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Шкільна о 10 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 58 хв. Між станціями Дачна і Шкільна цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Жовтнева(11.57), Кам'янка(12.54), Торосове(13.56), Подільськ-Жм.(15.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Шкільна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Шкільна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Шкільна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 06.24
Дачна
10.04
Шкільна
3 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 11.53
Дачна
15.51
Шкільна
3 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 18.09
Дачна
21.58
Шкільна
3 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Шкільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Шкільна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шкільна — Дачна