У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Затишшя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Затишшя:

Поточний розклад електричок Дачна - Затишшя включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 04 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Затишшя о 11 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6258 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Дачна і Затишшя цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Жовтнева(18.13), Кам'янка(19.21), Торосове(20.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Затишшя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Затишшя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Затишшя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 06.24
Дачна
08.32
Затишшя
2 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6272 Одеса Балта 09.04
Дачна
11.11
Затишшя
2 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 11.53
Дачна
14.10
Затишшя
2 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 18.09
Дачна
20.31
Затишшя
2 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Затишшя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Затишшя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Затишшя — Дачна