У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Чоп
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Чоп:

Поточний розклад електричок Дачна - Чоп включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 47 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Чоп о 20 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6565-6566 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Дачна і Чоп цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Чоп, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Чоп ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Чоп можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 08.49
Дачна
08.56
Чоп
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6549-6550 Сянки Мукачево 17.41
Дачна
17.48
Чоп
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6565-6566 Сянки Мукачево 20.47
Дачна
20.54
Чоп
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Чоп

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чоп — Дачна