У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Дубриничі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Дубриничі:

Поточний розклад електричок Дачна - Дубриничі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 09 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Дубриничі о 11 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 2 г 15 хв. Між станціями Дачна і Дубриничі цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Цеглівка(07.06), Невицьке(08.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Дубриничі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Дубриничі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Дубриничі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 07.02
Дачна
09.17
Дубриничі
2 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 10.09
Дачна
11.28
Дубриничі
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6527-6528 Мукачево Сянки 19.08
Дачна
21.19
Дубриничі
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Дубриничі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Дубриничі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубриничі — Дачна