У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Есень-платформа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Есень-платформа:

Поточний розклад електричок Дачна - Есень-платформа включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 41 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Есень-платформа о 18 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Дачна і Есень-платформа цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Есень-платформа, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Есень-платформа ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Есень-платформа можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 08.49
Дачна
09.21
Есень-платформа
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6549-6550 Сянки Мукачево 17.41
Дачна
18.11
Есень-платформа
30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6565-6566 Сянки Мукачево 20.47
Дачна
21.18
Есень-платформа
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Есень-платформа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Есень-платформа

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Есень-платформа — Дачна