У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Ужгород-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Ужгород-2:

Поточний розклад електричок Дачна - Ужгород-2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 08 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Ужгород-2 о 19 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6527-6528 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Дачна і Ужгород-2 цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Ужгород-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Ужгород-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Ужгород-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6527-6528 Мукачево Сянки 19.08
Дачна
19.54
Ужгород-2
46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Ужгород-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Ужгород-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ужгород-2 — Дачна