У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Зарічево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Зарічево:

Поточний розклад електричок Дачна - Зарічево включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 09 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Зарічево о 11 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 2 г 7 хв. Між станціями Дачна і Зарічево цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Цеглівка(07.06), Невицьке(08.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Зарічево, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Зарічево ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Зарічево можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 07.02
Дачна
09.09
Зарічево
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 10.09
Дачна
11.20
Зарічево
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6527-6528 Мукачево Сянки 19.08
Дачна
21.10
Зарічево
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Зарічево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Зарічево

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарічево — Дачна