У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Стоянів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Стоянів:

Поточний розклад електричок Дачне - Стоянів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 16 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Стоянів о 11 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6379 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 4 хв. Між станціями Дачне і Стоянів цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Промислова(08.21), Гнидава(08.50), Несвіч-Волинський(09.27), Сенкевичівка(09.58), Галичини(10.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Стоянів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Стоянів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Стоянів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Стоянів 08.16
Дачне
11.20
Стоянів
3 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачне — Стоянів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стоянів — Дачне