У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Стохід
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Стохід:

Поточний розклад електричок Дачне - Стохід включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 55 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Стохід о 18 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 41 хв. Між станціями Дачне і Стохід цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Промислова(16.59), Клепачів(18.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Стохід, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Стохід ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Стохід можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6359 Здолбунів Ковель 16.55
Дачне
18.36
Стохід
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Стохід можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .