У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Застав'є
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Застав'є:

Поточний розклад електричок Дачне - Застав'є включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 46 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Застав'є о 23 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 15 хв. Між станціями Дачне і Застав'є цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Промислова(20.51), Гнидава(21.17), Несвіч-Волинський(21.55), Сенкевичівка(22.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Застав'є, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Застав'є ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Застав'є можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Дачне та Застав'є – 65.4 км. Ціна квитка на електричку Дачне Застав'є складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6369 Ківерці Стоянів 20.46
Дачне
23.01
Застав'є
2 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Застав'є можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачне — Застав'є

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Застав'є — Дачне