У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Застав'є
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Застав'є:

Актуальний розклад електричок по станції Застав'є містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Застав'є з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Радехів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 47 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Галичини, Звиняче. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Застав'є відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Радехів, Стоянів - Ківерці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Застав'є відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 05.20 1 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6379 Ківерці Радехів 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 15.13 1 хв  15.14 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 22.46 1 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Застав'є можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Застав'є